Zbaviť sa ťaživých myšlienok a maximálne si vyresetovať myseľ, prežiť príjemné a možno aj vyrušujúce chvíle v spoločnosti peknej ženy, to všetko sa dá, ak navštívite masážny salón a vyskúšate senzuálne masáže účinky senzuálnej masáže. Tantrická alebo senzuálna masáž je vlastne rituál, pri ktorom dochádza k zjednoteniu mysle a tela, navyše v príjemnom prostredí a v spoločnosti peknej a šikovnej masérky.

Pekné ženy a príjemné prostredie

Na tantickú masáž sa môže objednať každý dospelý človek, ktorý nie je chorý, nemá nejaké kožné problémy alebo nie je pod vplyvom alkoholu či iných omamných látok. Internet je plný inzerátov, ktoré ponúkajú tieto služby, tam si môžete vybrať dievča, druh masáže a čas, kedy prídete. Po príchode do salóna vás bude očakávať vybraté dievča, ponúkne vám kávu alebo čaj a sprchu, aby bola zaistená 100% hygiena. Potom sa prezlečiete do sárongu a už môže začať samotný rituál masáže.

Podľa toho, akú masáž ste si objednali, bude aj prebiehať. V ponuke je klasická masáž, nuru, body či double body, couple, magic alebo masáž lingamu, ktorá je veľmi vzrušujúca. Dievčatá alebo ženy, pracujúce v salónoch, sú na profesionálnej úrovni, majú šikovné ruky, ale aj ústa a dokážu masírovať aj prsiami či nohami, dokonca používajú aj celé telo, aby urobili všetko pre vaše uspokojenie. Zákazník je u nich v úplnej diskrétnosti, prostredie je príjemné, znie tam príjemná hudba a atmosféru podčiarkuje exotická vôňa.

Sviečky dotvárajú atmosféru

Počas masáže si zákazník dokonalo oddýchne, zabudne na každodenné problémy, dokonca môže dospieť až k vyvrcholeniu. Treba však upozorniť, že v masážnych salónoch neposkytujú sexuálne služby. Po skončení rituálu bude mať možnosť opäť sa osprchovať, trocha si oddýchnuť a na záver sa s nim rozlúčia pozdravom „namaste“, zároveň ho obdarujú aj milým darčekom, ktorý je poďakovaním za dôveru a akýmsi očakávaním, že ich opäť navštívite.