Osvietenie domácnosti je dôležitým faktorom, ktorý treba riešiť častokrát pred samotným začatím stavby. O možnosti osvetlenia by ste mali mať rozhodnuté vopred. Čoraz častejšie sa stretávame s moderným LED osvetlením. Tento typ osvetlenia je energeticky šetrnejší a poskytované svetlo je kvalitnejšie. Možnosti využitia LED osvetlenia v domácnosti je niekoľko.

LED pásik

LED panely.

LED panely sú vhodné na bežné osvetlenie miestnosti. Panely sú zabudované v strope a takmer vôbec ich nie je vidieť vďaka ich bielemu dizajnu. Poskytujú kvalitné svetlo, ktoré dokáže osvetliť celú miestnosť. Panely sú vhodné do každej miestnosti a nezaberajú žiadne miesto. Plnohodnotne nahradia stropné lampy a lustre.

LED pásiky.

LED pásiky sa používajú najmä ako dizajnové osvetlenie. Vhodné sú do každej miestnosti. Obľúbené sú najmä LED pásiky. Môžete ich použiť v kuchyni na osvetlenie kuchynskej linky. Tento prvok dokonale oživí a zvýrazní vaše kuchynskej skrinky. Pôsobí moderným dojmom a poskytuje tiež plnohodnotné svetlo. LED reťaze sú vhodné na osvetlenie akéhokoľvek nábytku. Svoje využitie tiež nájdu v obývačke na osvetlenie obývacej steny. Kým doteraz sme poznali LED svetlá najmä ako vianočnú dekoráciu, v dnešnej dobe sú čoraz viac populárnejšie na zútulnenie interiéru. Svoje miesto tiež nájdu v kúpeľní. Počuli ste už o LED zrkadle?

LED pásik

LED zrkadlo môžete kúpiť už vcelku alebo jednoducho nainštalujete LED pásy na bežné zrkadlo. LED osvetlenie využijete aj v detských izbách či spálni. Vaše deti sa určite potešia osvetleným skrinkám. Možnosťou je aj ovládač, pomocou ktorého si môžete meniť aj farbu či intenzitu osvetlenia. Výhodou LED osvetlenia je, že inštalácia je skutočne jednoduchá. Dokážete to aj vlastnoručne bez pomoci profesionálov. Ledprodukt. sk ponúka široký sortiment LED žiaroviek, LED pásikov a ďalšieho materiálu potrebného ako na inštaláciu, tak aj prevádzku.