Dáme si dnes trochu kultúry to je ako o móde všestranná niekedy aj trochu zložitá. Ale zaujímavá ale krásna. Išla by som na nejaké kultúrne podujatie ale samej sa mi nechce ísť je to také otupné. Pôjdem sa naobedovať a potom na poštu pre balík. My tu máme Kultúrny dom aj tento víkend bola svadba tam išla by som no nie na svadbu skôr sa zabaviť. Ja mám na budúci rok mám 50 rokov tak to roztočím urobím veľkú oslavu.  Ešte je to moc skoro ja mám narodeniny až v zime. V januári mám zimu rada ale dávno nebola taká typická zima snehová nádielka. Ja som sa naposledy opila poriadne pred takmer 20 rokmi na moju 30 narodeniny pomiešala som rôzny alkohol . Do kávy a pod. Inak sa mi alkohol hnusí. Hlavne ožrani des a fuj alkohol metla ľudí. Ja by som na rok chcela VEGETARIANSKE menu ale to bude náročne pre niektoré skupiny ľudí. Keď sa to tak zoberie lepšie bude ak si každý OBJ. každý sám čo mu hrdlo ráči.

kultúra o krajinách

Dám aj kultúrne využitie hudbu CD. Ako máte radi kultúru ja celkom rada ju mám. Aj kultúra siaha do dávnej doby jej začiatky boli rôzne či už sa darilo v tej dobe či nie. Zakladateľ je kultúry je bol FRANCUZ PIERRE DE C. Bol to pedagóg a historik. Tiež OLYMPIJSKY hier zakladateľ . Do kultúry môžeme zaradiť aj MOZOPOTANIU  aj inú dobu kultúry. O tom sa dá písať veľmi veľa. kultúra široká škála. Aj školstvo druh kultúry. Aj to zúfalom stave ako celý systém. Naša krajina je zúfala krajina kričí o pomoc hrozné čo sa robí a ako koná všade. Buzerujú na každej strane normálne nič sa nedá vybaviť všade od vás drankajú neskutočné peniaze. moja známa si vybavuje prehodnotenie ID des čo sa tá naplatila už nenormálne  Ešte ide až do NR vybaviť. Každý vás buzeruje otravuje nemá človek pokoj nehorázne. Chcela by som mať už vážne niekedy aspoň týždeň pokoj. Len pre seba a mamku.

prednášky o kultúre

Jaj odbehla som na poštu pre balíček GRIZLY akurát si dávam sladké bezlepkové keksík ku káve mám ešte nejaký čas ale nie veľa. Bola by som za keby sa dalo moji milý nejak spojiť a porozprávať  sa ako COPYWRITER a pod. Môj priateľ keď je doma chodí občas na zábavy. Chodí sa pozrieť občas si zatancovať. Keby som že som starostka obce tak tu usporiadam rôzne akcie nie len také o ničom ako je ona sama. K ničomu sa dokopy nemá. V parku kde je 3 ochranné pásmo stavia ANFITEATER tam to nemá čo hľadať určite mám pravdu. Alebo v čas ihriska zaberie pre výcvik psov choré. Ešte že celkom neuzavrú pre seba aby tam druhý ani kročiť nemohol choré. Alebo nebodaj pýtať za stup do parku peniaze by mohli. Ona má také choré nápady. Najviac sa smejem že moja známa chcela robiť starostku pred nejakým časom veď už ona by tomu dala si myslí že má dva titule že čo ako že má na všetko haha. Rovnaká kasta ako táto terajšia starostka obce o ničom. Voľakedy čo bol starosta to už áno. Riadne pohnojené je to teraz. Vládne neschopnosť.