Únavu či stres sa snažíme zahnať niektorou z metód relaxácie, no nie vždy to pomôže, treba však skúšať a hľadať iný spôsob, vďaka ktorému sa nášmu organizmu uľaví. Najbežnejšie siahame po masáži, ktorá účinkuje komplexne a počas nej si dokonalo oddýchne myseľ aj telo. Do našich končín sa dostali thajské masáže, ktorých široká ponuka je pre ľudí bez akýchkoľvek poznatkov o nich a ich účinkoch problematická. Vybrať si treba z tradičnej, olejovej masáže, z masáže chodidiel alebo bylinnej masáže. Masážne salóny ponúkajú rozličné typy thajských masáží, ktoré si môžete dopriať po objednaní sa aj online. Podľa ťažkostí, ktoré máte, si vyberiete Typy thajských masáží Privatportal.sk druh masáže a vyskúšate jej účinky. Pri masírovaní však nie je poskytovaný sex, ten sa prevádzkuje v iných zariadeniach.

Treba vedieť ako a kde zatlačiť

Z viacerých druhov sú najbežnejšia tradičná thajská masáž, ktorá má hlboké korene až kdesi do čias pred našim letopočtom. Odvtedy sa však technika zdokonalila, pribudli cviky z jógy a iných pohybov, až sa z nej vyvinulo umenie. Aroma alebo olejová masáž má svoj názov podľa množstva používaných olejov s krásnou vôňou. Sú na prírodnej báze, majú príjemnú vôňu, pohyby rúk masérky sú vďaka nim oveľa hladšie a kĺzavejšie, výživné látky sa tak vmasírujú do svalstva jednoduchšie a majú aj lepší účinok. Stuhnuté svaly sa uvoľnia, zlepší sa krvný obeh a celkovo sa tak odblokuje celý organizmus.

Olejčeky masáž uľahčia a spríjemnia

Chodidlá patria k citlivým častiam tela, ich masáž však prináša úľavu pri niektorých ťažkostiach, po dlhom státí či námahe, pri stuhnutí prstov či zhrubnutí pokožky. Masírovaním sa stimuluje prietok krvi, posilňuje imunita a odstraňuje sa napätie až do úplného uvoľnenia. Bylinky sa využívajú aj pri masážach, aby znížili krvný tlak či odbúrali iné ťažkosti organizmu, príjemne hrejú a voňajú, takže si masáž určite užijete. Dobre využitá sila a účinky prírodných látok v bylinkách sa prejaví v zrelaxovanom a oddýchnutom organizme po bylinkovej masáži.