Čo je to vlastne senzuálna masáž, a ako si jej praktizovanie predstaviť? Niektorí z vás sa možno budú domnievať, že ide o klasický sex, spojený so stimuláciou erotogénnych zón, a že si tu môžete dovoliť všetko, čo vás napadne, snáď iba s výnimkou niektorých BDSM praktík. Senzuálne masáže v Bratislave môžu nahrávať uvedomeniu, že tu pôjde o výber dievčaťa pre sexuálne hrátky, a že máte možnosť sa tu ukájať prakticky bez obmedzenia.

senzuálna masáž

V tomto bode vás ale zarazíme, pretože akonáhle nepochopíte základný princíp, môžete byť sklamaní a rozčarovaní, a môžete tiež o tejto službe vykladať na stretnutie rôzne nezmysly a vystupňovať ich hanlivými výrazmi. Ako to teda je, a čo si pod týmto pojmom predstaviť?

lávové kamene

Zdroj potešenia áno, ale… viete, že samotná masáž, či už je vedená ako športová alebo relaxačná, či už ide o masáž chrbta, zátylku, stehien alebo chodidiel, je sama o sebe zdrojom potešenia, a že by ste sa mali v prvom rade naučiť ju takto vnímať? Musíte začať pri sebe a dovoliť rozprúdiť vnútornú energiu, ktorá sa potom vystupňuje do energie sexuálnej.

Senzuálna verzus sexuálna energia – v zásade sú to veľmi podobné vnemy, ktoré môžu viesť k orgazmu, ale tu je dôležité pochopiť, že cieľom senzuálnych masáží je hlboký vnútorný orgazmus, akýsi vnútorný pocit vedomia seba samého a zdieľanie svojho ja s inou bytosťou. Najprv sa musíte priblížiť senzualite, a tá vám potom otvorí bránu ďalším kľúčom k sexualite.

Výstrek semena – pri senzuálnej masáži môže dôjsť k výstreku semena, ale tiež nemusí, záleží na vás, na vašom postoji, na formovaní energie a na cieli vášho snaženia. Toto je veľmi individuálna záležitosť a nemožno nikdy dopredu určiť, aký http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/no-name/o-aky-zivot-by-som-stal-727024 priebeh bude masáž mať, ako bude vedená, a ako si tiež prajete ju prežiť. Každopádne využite tento okamih na preskúmanie svojho ja, svojho tela, a jeho možností, ktoré vám masérka pomôže otvoriť.