Keď sa muž odhodlá navštíviť tantrický salón a objedná si masáž lingamu, očakáva, že sa tu dočká slastného výstreku semena. To iste, ale podstatné je aj to, čo tomu predchádza.

Kochajte sa krásou dievčenského tela – možno ste sa tiež zamysleli nad tým, kto vlastne stvoril ženské telo, kto mu prepožičal tie prekrásne tvary a farbu, a svojim spôsobom aj vôňu. Pokochajte sa ním, užite si krásu ženy v 3D prostredí, niečo iné je sledovať nahé krásky v erotickom filme a iné je mať ich nablízku na sebe či vedľa seba. Muža vzrušuje pohľad na ženské telo a už to je samo o sebe stimulantom k nádhernému hlbokému orgazmu.

ženské prsia

Odovzdávanie energie – tantra sa zameriava na rozvírenie energie a tým si tiež môžeme lepšie uvedomiť, že sme nesmrteľné energetické bytosti, ktoré sa živia najmä láskou. Láska je všadeprítomná sila, nezničiteľná, a udržuje v chode celý Vesmír, avšak podstatné pre nás je to, že láska, čiže energia, ktorá vychádza aj z ľudského vnútra, poskytuje mocnú rozkoš pri sexuálnych radovánkach. Aj keď nie je masérka vašou partnerkou, je to živá bytosť, ktorá vám svoju energiu odovzdáva už len tým, že sa vás dotýka, a že vám robí dobre.

erotické masáže

Sústreďte sa na vlastné potešeniemasáž lingamu je vrcholom tantrickej masáže a predpokladá sa, že si ju tiež užijete až do konca s mocným orgazmom. Sústreďte sa tu hlavne na vlastný pocit, intuíciu, ktorá vám napovedá, ako sa bude priebeh masáže odvíjať, a čo od nej môžete očakávať. Výhodou http://www.tivit.cz/projekty/ukoncene/50-zkusenosti-jsou-vyhodou je, že nie ste zaťažení fyzickým pohybom, a že tu máte dostatok priestoru na nástup orgazmu spojeného s ejakuláciou. Môže sa stať, že si tu užijete viac spontánnych orgazmov za sebou.

Komunikujte medzi sebou – výhodou tantry je to, že je to individuálna záležitosť, keď každý z nás má iné túžby a potreby. Komunikujte s masérkou, dajte jej najavo, čo sa vám páči a čo vás najviac vzrušuje, prispôsobí sa vám, vášmu tempu a vašim požiadavkám.