Uvoľnenie sexuálnej energie je úplne prirodzený jav, ktorý vyžadujú muži aj ženy. Je dokonca známe, že kto je o prejavy sexuality ochudobnený, máva psychické problémy, trpí viacerými depresiami, úzkosťami a ďalšími prejavmi vnútorného napätia. Sex totiž uvoľňuje emócie a prirodzenú energiu z nášho vnútra, a ak tento proces zablokujeme, potom si môžeme privodiť aj vážnejšie zdravotné problémy.

nahé dievča

K sexualite sú však potrební vždy dvaja, teda pokiaľ si práve odmyslíme masturbáciu alebo sex v troch či viacerých ľuďoch. Sex medzi mužom a ženou však býva vždy záležitosťou vzájomnej dohody a príťažlivosti, ale nie vždy to vychádza podľa našich predstáv.
Napríklad si dotyční partneri prestávajú v niečom rozumieť, alebo sú ľudia, čo nie sú schopní adekvátneho partnera nájsť. Alebo vyžadujú také praktiky, ktoré druhí považujú za nevhodné a prejdené.

ženské nohy

Jedným z tých nevhodných spôsobov milovania môže byť napríklad footjob. Pre niektoré ženy je to prejav fetišizmu, a pri predstave, že bude dotyčná žiť s fetišistom, sa k takému mužovi otočí chrbtom a nájde si niekoho iného. Pritom je footjob a ďalšie praktiky s chodidlami úplne prirodzený, lebo nohy sú súčasťou ženského tela, a že sa niekomu páči, predsa nie je nič zlé.

Milovanie s chodidlami a obdivovanie ich krásy so všetkým, teda napríklad s olizovaním bosých plôch a s ňuchaním ich vône si môžete užiť aj na priváte v Malackách. Nemusíte sa ospravedlňovať vašej partnerke alebo inej žene, že vás vzrušuje tento spôsob vyjadrenia rozkoše, a nemusíte čakať na požehnanie od žien, ktorým toto vyslovene vadí, užite si tento spôsob radosti zo života tam, kde vás nikto kárať nebude, a kde dievča na priváte dobre vie, že mnoho mužov miluje práve toto, a že im to robí vyslovene dobre. Dievča na priváte vás síce nemiluje a nie je vaša partnerka, ale je to aspoň žena, ktorá vás plne chápe, a ktorá vám túto rozkoš umožní prežiť.