K výhodám Led žiaroviek patria neodmysliteľne ich typické vlastnosti ako je dlhá životnosť a nízka spotreba elektrickej energie v porovnaní s klasickými žiarovkami. Led žiarovky vám príjemne osvetlia váš domov v súvislosti s výberom konkrétnej žiarovky s daným výkonom. Do miestností, kde potrebujete silnejšie a výraznejšie svetlo, sú vhodné výkonnejšie žiarovky.

sviečková Led žiarovka

Takže kuchyne, pracovne, kancelárie, kde sa pracuje a sústredí pozornosť na dosahovanie určitých výsledkov. O niečo iná, jemnejšia intenzita svetla ja požadovaná pri relaxácii a oddychu vo vašej spálni či obývacej izbe. Takže pri výbere Led žiarovky je dôležité myslieť na všetky aspekty a zohľadniť jednotlivé faktory, aby sme docielili atmosféru, ktorú v danej miestnosti chceme mať a požadujeme. Led žiarovky sú dostupné v bielom ako aj v žltom tóne svetla, takže je si z čoho vyberať, aby ste sa cítili príjemne a vytvorili si doma pozitívnu náladu či vhodné prostredie pre výkon vašich pracovných aktivít.

Led žiarovka E14

Led žiarovky E14 sú žiarovky, kde dané označenia a v tomto prípade je to E14 vypovedá o závite. Žiarovky so závitom E14 sú používané v domácnostiach v značnej miere. Sú vhodné do menších lustrov a do lámp na čítanie. Cenovo sú prístupné pre širokú verejnosť. Na webovej stránke nájdete detailné popisy jednotlivých produktov a parametre, ktorými sa dané žiarovky vyznačujú. Led žiarovkám prislúcha záruka niekoľko rokov. Vyrábajú sa aj vo forme takzvaných Led žiaroviek sviečok, čo znamená, že je pre nich typický práve tvar sviečky ako to vyplýva zo samotného názvu tohto typu žiarovky. Spríjemnite si váš domov, urobte z neho miesto, kde sa budete cítiť výnimočne dobre a príjemne aj vďaka Led žiarovkám. Ďalším typom žiaroviek sú Led žiarovky stmievateľné, dokonca niektoré z nich je možné ovládať diaľkovým ovládačom. Takže, ak chcete vyskúšať niečo nové, obohatiť váš život novinkami na trhu, objednajte si z našej dostupnej ponuky ešte dnes.