Bez jedla by človek nebol živý, to nie je žiadnou novinkou. Ak Vám už došli všetky nápady a ste v prípade varenia bezradný alebo Vám nedostatok času bráni v tom, aby ste si navarili čo máte radi, Gurmánsky dvor u Oravca Vám s tým pomôže. Dajte si chvíľu pauzu a vychutnajte si to čo máte najradšej bez starostí a námahy, pretože my sa o všetko postaráme. Navaríme Vám všetko na čo máte chuť a Vám stačí už len vychutnať si chutné a kvalitné jedlo či už priamo u nás alebo pokojne aj u Vás doma či v práci, dovezieme Vám ho kam si poviete.

burgre

Gurmánsky dvor u Oravca je tu pre Vás už trištvrte storočia a rozhodne nie sme žiadnym nováčikom – už dlhé desaťročia sa staráme o Vaše chute a poskytujeme Vám to najlepšie a najchutnejšie jedlo, aké si môžete dopriať. Stovky našich spokojných zákazníkov o tom vedia svoje a preto sa k nám neustále a radi vracajú, doprajeme im to len to najlepšie čo sa týka kvalitnej stravy a ich vernosť je pre nás tou najväčšou odmenou. Ak nás ešte nepoznáte je najvyšší čas napraviť to, radi Vás uvidíme v našej reštaurácii v ktorej si môžete posedieť a vypnúť od starostí všedného dňa, kvalitnej sa najesť a samozrejme aj napiť, skrátka dopriať si pohodu a chvíľku bez starostí v príjemnom prostredí našej reštaurácie.

steaky

No ak sa Vám nechce nikam chodiť vôbec to nevadí aj tak nemusíte byť o nič ukrátení, Vaše obľúbené pokrmy Vám dovezieme kam si len poviete, pretože robíme aj donášku jedla v bratislavskom Ružinove aby ste si mohli naše jedlo vychutnávať kdekoľvek. Objednať si môžete klasickým spôsobom – cez telefón, alebo online cez naše stránku a o zvyšok sa už postaráme my.

Veríme, že budete spokojní a bude Vám chutiť, pretože vďaka dlhoročným skúsenostiam sme vo svojom odbore profesionáli, ktorý kladú vždy na prvé miesto Vás – našich zákazníkov a Vašu spokojnosť. Neváhajte preto a objednajte si pokojne aj dnes svoje obľúbené jedlo z Gurmánskeho dvora u Oravca v bratislavskom Ružinove.