Druhá časť roka sa nám často predstavuje s rôznymi nápadmi, predstavami i prianiami, ktoré by sme si chceli splniť. Možno to súvisí s pomaly sa blížiacim obdobím Vianoc, ktoré však najviac na jeseň http://www.jesen.cz/ evokuje práve počasie. V zadumaných sychravejších dňom človek trávi viacej času nielen premýšľaním, ale aj „váľaním sa“ na posteli. Keď tak budete ležať, otestujte, ako sa vaše telo cíti na matraci, ktorý práve teraz máte doma. Je príliš tvrdý, stredný, alebo už vyležaný a primäkký? Cítite, ako z neho tlačia pružiny na povrch alebo je príjemný, mäkučký a cítite sa na ňom ako v bavlnke?

matrace

Dobre matrace sú také, na ktorých sa cítiš ako v bavlnke, ľahneš si a telo sa začne uvoľňovať a relaxovať. Matrac je pružný a tvaruje sa podľa teba a ty môžeš dokonale oddychovať a naberať novú energiu. Dobrý matrac ti pomáha zhodiť zo seba všetko to zbytočné napätie, ktoré sa nám v tele počas dňa nahromadilo. Jednoducho, ako najlepší kamarát ťa dobrý matrac vždy podrží! V SEGUM predajniach i v e-shope nájdeš veru „dobré matrace“. Od výmyslu sveta a môžeš si zvoliť veľkosť, tvrdosť, návliečku. Takmer ako matrac na mieru, a to za veľmi slušnú a férovú cenu, ktorá sa ti za pár rokov naozaj vráti. Kvalitný matrac je kvalitný matrac a aj čo to vydrží.

posteľ smatracom

Preto majú niektoré matrace v SEGUM predajniach predĺžené záručné doby. Okrem toho existuje mnoho druhov, ktoré si môžeš prezrieť osobne, alebo na internete. Pružinové matrace, vhodné aj na pevné rošty a sendvičové matrace, ktoré by ste mali umiesť na pružný lamelový rošt. Taštičkové matrace majú zase pružiny obalené v textile, každú jednu zvlášť. Všetko je vyrobené s kvalitných, najmä prírodných materiálov. Vyber sa teda pozrieť, ktorý dobrý matrac je určený pre teba a sadne ti ako uliaty. Nechaj si poradiť a vybrať správny druh a správnu tvrdosť, ktorá by sa ti najlepšie hodila a umožnila tvojmu telu relaxovať a hlboko odpočívať.