Stres, úzkosť, problémy či každodenné starosti? Potrebujete vypnúť a zabudnúť na každodenný stereotyp? V tom prípade je pre vás ideálnym riešením senzuálna tantrická masáž. Tento špecifický druh erotickej masáže sa u nás v posledných rokoch teší veľkej obľube, hoci pre východné kultúry a náboženstvá je to už tisícročie známa praktika. Doprajte si relax, uvoľnenie, no zároveň rozkoš i vzrušenie a príďte vyskúšať tantrickú masáž v Bratislave v salóne Tantra Diamond.

tantrická senzuálna masáž

Vyberte si z množstva druhov masáží podľa toho, na čo máte chuť. Či už ste začiatočník alebo pokročilý, nemusíte sa báť. Každý si príde na svoje. Na začiatok môžete zvoliť základnú klasickú tantru, pri ktorej budete skôr pasívnym účastníkom a masérka sa vám bude naplno venovať. Masáž prebieha v úplnej nahote a pri masáži sa vás bude dotýkať aj v oblasti intímnych partií. Tak čo, vydržíte to vzrušenie? Ak už máte s tantrou skúsenosti, nezúfajte. Pre vás sú pripravené zaujímavé nové možnosti tantrických masáží, ako napríklad vzájomná tantra či tantra s prekvapením.

relaxačné sviečky

Kompletnú ponuku masáží, ako aj ich jednotlivé popisy, dĺžky trvania a ceny nájdete uvedené na internetovej stránke salóna. Tiež si môžete prezrieť a prečítať desiatky recenzií spokojných zákazníkov, ktorí už salón navštívili. Na stránke taktiež nájdete, ako bude celá vaša návšteva prebiehať a na čo sa treba pripraviť. Vy sa môžete tešiť na útulné a čisté prostredie salóna, kde vás privíta milý a ochotný personál, krásne masérky a samozrejme špičkový servis. Vyberiete si masáž a masérku presne podľa svojich predstáv a vaša cesta za relaxom a vzrušením sa môže začať. Neváhajte a zarezervujte si svoj termín telefonicky, alebo prostredníctvom online formulára ešte dnes a ulovte si svoj vášnivý uvoľňujúci zážitok. A ak chcete potešiť niekoho blízkeho, môžete takisto zakúpiť aj darčekový poukaz na tieto tantra služby. Tak čo, necháte sa zlákať?