Zelený prášok získaním mletím listov jedného z druhov zeleného čaju je označovaný aj ako Matcha prášok. Matcha prášok https://www.totalvital.sk/matcha je známy jeho blahodarným pôsobením na ľudský organizmus pri jeho pravidelnom a dlhodobom užívaní vo forme jednej šálky čaju denne. Urobte pre vaše zdravie maximum, čo môžete, je to to najcennejšie, čo máte. Využite možnosť výborných, kvalitných a zdravých výživových doplnkov, vitamínov, minerálov, čajov. Nie nadarmo sa hovorí, v zdravom tele, zdravý duch. Ak sa budete starať o vaše fyzické zdravie, podporovať ho zdravými potravinami, pohybom, ale aj dostatočným oddychom, vráti sa vám to v dobrom pocite zo samých seba. Dobrá kondícia, pocit, že vládzete a zvládate aj náročné situácie vo vašom živote, ktoré z času na čas striehnu na každého z nás, stojí za to. Za vašu investíciu času, energie a peňažných prostriedkov do zdravých bio potravín.

Matcha prášok

Matcha obsahuje množstvo antioxidantov, pomáha udržiavať správnu činnosť srdca, redukuje hmotnosť, detoxikuje organizmus. Zbavte sa nahromadených nežiadúcich látok a škodlivín vo vašom organizme aj takýmto vhodným a účinným spôsobom, akým je užívanie Matcha čaju.

Matcha pochádza z Japonska, kde sa užíva stáročia, je súčasťou mnohých obradov, počas ktorých sa pije práve Matcha čaj. Pôsobí protistresovo, takže ak sa cítite v napätí, podliehate úzkostným alebo depresívnym stavom, vyskúšajte tento prírodný zázrak.

prášok zo zeleného čaju

Prírodné čaje a iné potravinové doplnky sa vyznačujú jednak bio kvalitou, na druhej strane nie sú návykové a nemajú vedľajšie účinky. Matcha prášok je vhodný na pitie ráno alebo popoludní vzhľadom na obsah kofeínu. Ak trpíte zvýšeným cholesterolom a radi by ste sa vyhli užívaniu medikamentov, môžete vyskúšať pitie Matcha čaju. Matcha čaj je výborná voľba pre tých, ktorí sa chcú udržať vo forme, byť fit, plní energie a vitality a prospievať v každodennom živote.