Dámske jeansy sú jednoducho nadčasová klasika. A predpokladáme, že každá žena má aspoň jedny vo svojom šatníku. Vybrať tie správne je už však väčší problém. My vám však dáme niekoľko cenných rád ako na to.

dámske jeansy

  • Rozmyslite si aké topánky prevládajú vo vašom botníku – Tie totiž tiež môžu ovplyvniť výber strihu. Nie všetky sa totižto ku každému typu riflí hodia. Lodičky sa napríklad hodia k rovnému typu, tenisky alebo väčšie topánky naopak dobre vyzerajú aj pri zvonovom strihu. Topánky na vysokom opätku postavu predlžujú a tie na nízkom zase skracujú, ale to určite viete. No veľa z nás na to občas pozabudne, ak sa nám niečo veľmi páči. Treba byť však niekedy trochu kritický a zistiť či kombinácia, ktorú sa chystám obliecť jednoducho spolu ide
  • Na akú príležitosť si džínsy vyberáte – Aj keď by sa dalo povedať, že rifle sú univerzálne oblečenie, ktoré sa hodí takmer na každú príležitosť, nie je to celkom tak. Závisí tu od strihu a štýlu riflí. Roztrhané rifle by ste si určite nevzali na nejakú oficiálnu udalosť. Taktiež je dôležitá farba, ktorá určuje elegantnosť odevu.
  • A samozrejme nesmieme zabudnúť na našu postavu – každá žena je krásna, len sa musí správne obliecť a u výberu riflí to platí dvojnásobne. Tie, ktoré sú obdarenejšie by mali siahnuť po elastickejších džínsoch, ktoré im vyformuje postavu a tie rovnejšie zase po hrubšej rifľovine, ktorá docieli to čo chcete ukázať. O dôležitosti strihu ani netreba hádam hovoriť. Aj tu máme pre vás pár rád. Napr. Nižšie postavy by mali siahnuť po rifliach s vysokým pásom a naopak veľmi vysoké dievčatá by sa im mali radšej vyhnúť. Nižšie postavy by sa taktiež mali radšej vyhnúť kratším trojštvrťovým rifliam a zvoliť klasickú dĺžku do výšky päty. Tie obdarenejšie by zase mali zvoliť rovný a klasický strih. Mnohé si myslia, že oversize strih je urobený pre ich postavu, ale nie je to tak. Oversize sa síce pýši svojou voľnosťou, ale nehodí sa pre plnší typ postavy, ešte viac vás totižto rozšíri. Tím ženám, ktoré majú naopak veľmi malú hmotnosť neodporúčame zase veľmi obtiahnuté a elastické rifle, nakoľko vás ešte viac zúžia a výsledný efekt nebude ten, ktorý ste chceli dosiahnuť, práve naopak môže to nakoniec vyzerať komicky.

žena

Ako každé oblečenie, aj rifle vám musia jednoducho pasovať. Vyberte si tie správne a zažiarte.