Rozhodli ste sa zainvestovať našetrené peniaze pre svoju bezpečnosť? Či už chcete ochrániť svoju rodinu alebo žijete sami a necítite sa práve bezpečne behom dňa ale hlavne aj behom noci? Tomuto vie porozumieť snáď každý z nás. Každý z nás sa chce doma cítiť bezpečne a spávať s pokojom na duši. Práve pre to by sme Vám chceli predstaviť tie najlepšie zabezpečovacie systémy pre Váš domov. Rôzne kamerové systémy, videovrátníky a alarmy u nás nájdete spolu aj s kvalitnou a zodpovednou montážou. Našich zákazníkov si vždy veľmi vážime, preto sa vždy snažíme vykonať čo najlepšiu a najkvalitnejšiu prácu.

bezpečný domov

V prípade Vášho záujmu nasleduje návrh, ktorý Vám vypracujeme v čo najkratšom možnom čase a pošleme spolu s cenovou ponukou. Pokiaľ Vás zaujímajú naše ceny, tak tie sú pre každého individuálne podľa rozsahu práce. Preto si vždy dávame záležať na obhliadke Vášho domu či bytu a hľadáme tie najlepšie a najspoľahlivejšie riešenia, ktoré Vám budú vyhovovať.

zabezpečovací systém

Naše zabezpečovacie systémy Lajansecure.sk Vás spoľahlivo ochránia pred zlodejmi počas 24 hodín. Vďaka najnovšej technológií sa už pomôžete na svoj zabezpečovací systém pohodlne prihlásiť cez svoj počítač či telefón a máte tak všetko pod kontrolou nech ste kdekoľvek. Máte strach o svoj dom a majetok počas dovolenky? Alebo ste museli na rýchlo pracovne odcestovať a bojíte sa o svoje bývanie? Aj vďaka možnosti pripojenia na mobilný telefón z Vás tieto obavy a starosti môžu rýchlo opadnúť a svoju dovolenku si môžete naplno užiť. Naše systémy dnes už využívajú mnohý ľudia na svojich domoch či dokonca firmách. Od našich alarmov až po kamerové systémy Vám zaručujeme maximálnu kvalitu a spoľahlivosť, ktorá Vás nesklame. Bližšie informácie nájdete na našom webe alebo nás môžete osobne kontaktovať mailom či telefonicky, radi a ochotne Vám zodpovieme na všetky otázky týkajúce sa zabezpečovacích systémov a ich inštalácie či servisu.