Moderné architektonické trendy sa stále viac sústreďujú na minimalistický dizajn a na využívanie prirodzeného svetla. V tomto kontexte hrajú plastové okná https://lmmont.sk/okna-brany-hlinikove-systemy/plastove-okna-a-dvere/ s optickým systémom Artline dôležitú úlohu. Tieto okná vytvárajú prepojenie medzi interiérom a exteriérom, čo je základným prvkom súčasného bytového dizajnu.

Systém Artline sa vyznačuje neviditeľným rámom a veľkými zaskleniami. Jeho hlavným šarmom je tzv. optika bezrámových presklení. Vďaka tejto technológii je rám krídla skrytý za rámom zárubní a rám zárubní za zateplenou budovou. Tento trik opticky eliminuje rámy a poskytuje priestor na veľké plochy presklenia.

posuvne okna

Jedným z kľúčových benefitov plastových okien s optickým systémom Artline je ich elegancia. Z vonkajšej strany sú takmer neviditeľné, čím sa dosiahne moderný a ľahký vzhľad. Okrem toho tieto okná ponúkajú obrovské plochy presklenia, čo znamená, že do interiéru prúdi množstvo prirodzeného svetla. Systém Artline nie je len o vizuálnom dojme, ale aj o funkčnosti. Plastové okná s týmto optickým riešením ponúkajú vynikajúcu izoláciu. To znamená, že udržiavajú teplotu a zvukovú izoláciu na vysokom štandarde. Vaša domácnosť zostane v zime teplá a tichá, a v lete si užijete príjemné slnečné lúče. Okrem optického systému Artline majú plastové okná aj iné výhody. Sú ľahké na údržbu, odolné voči poveternostným vplyvom a majú dlhú životnosť. Plastové materiály sú odolné voči korózii a nevyžadujú častú náročnú údržbu.

Plastové okná s optickým systémom Artline sú synonymom pre elegantný a funkčný dizajn. Ich schopnosť vytvoriť optickú ľahkosť a spojenie medzi interiérom a exteriérom ich robia atraktívnou voľbou pre moderných majiteľov nehnuteľností. S týmito oknami získate viac prirodzeného svetla, elegantný vzhľad a optimálnu izoláciu.

okna

VÝHODY NAŠICH PLASTOVÝCH OKIEN

Kvalitný nemecký 6-komorový profil. Naše plastové okná sú vyrobené s využitím renomovaného nemeckého 6-komorového profilu. Tento profil zaručuje vysokú pevnosť a trvanlivosť vašich okien. Šírka profilu 82 mm trieda A. S šírkou profilu 82 mm a zaradením do triedy A sa naše okná vyznačujú vynikajúcou stabilitou a odolnosťou. Poskytujú spoľahlivú ochranu a izoláciu. Prelomová funkčnosť. Naše okná majú prelomovú funkčnosť, čo znamená, že opticky skrývajú rám krídla za rámom zárubní. Tento dizajnový prístup prispieva k modernému a elegantnému vzhľadu okien. Viackomorový profil je vybavený systémom troch tesnení a dosahuje výborný súčiniteľ prestupu tepla Uf = 1,0 W/m²K. To zabezpečuje efektívnu tepelnú izoláciu, čo môže výrazne znížiť náklady na vykurovanie. Naše okná ponúkajú viacero možností výberu hrúbky trojskla, ktorá sa pohybuje v rozmedzí od 34 mm do 60 mm. Tým si môžete prispôsobiť okná vašim potrebám a preferenciám. Okrem tepelnej izolácie naše okná zabezpečujú aj vysokú ochranu pred hlukom. To znamená, že budete môcť vychutnávať pokoj a ticho vo svojom interiéri. S našimi plastovými oknami získate nielen kvalitu a spoľahlivosť, ale aj výborné vlastnosti týkajúce sa izolácie a ochrany. Vaša domácnosť bude dobre izolovaná a tichá, a vy ušetríte na nákladoch na energie.