Taliani sú známy okrem iného svojou neskutočnou vášňou k motoršportu. Možno nie sú známy svojou precíznosťou ako napríklad Nemci. Ale všetko v motoršporte robia s neskutočným zápalom a vášňou. Bohatá závodná história, hlasný zvuk motorov, čistý design to všetko robí z talianov legendy tuningu, závodov a motoršportu. A hlavne v tuningovej sfére vyniká firma Sparco. Okrem špičkových racingových doplnkov, sedadiel a volantov táto firma vyrába aj veľmi kvalitné aftermarketové zliatinové disky.DIsky

Sparco je tunignová jednička od roku 1977 kedy začala vyrábať bezpečnostné prvky pre Formulu 1. Od vtedy všetci fanúšikovia tuningu, rally aj iných závodov majú značku Sparco v každom svojom voze. Disky firmy Sparco obúvajú závodné,driftovacie a rally špeciály špičkových jazdcov doteraz. A aká može byť lepšia záruka kvality než vidieť ako rally špeciál vyhráva s rovnakými diskami ako máte obuté na svojom vlastnom aute. Disky Sparco ponúkajú športové a pútavé dizajny, ktoré ozdobia a pridajú charakter každému autu so športovým duchom. U diskov Sparco dominuje väčšinou viacpaprskový dizajn ale dokážeme v ich portfóliu nájsť aj veľmi zaujimavé dizajny.

disky

Odolnosť, aerodynamickosť a kvalita sú vlastnosti ktorými https://emefka.sk/najzakernejsie-situacie-s-ktorymi-sa-pocas-zivota-stretnes/ sa tieto disky pýšia. Každá sada kolies Sparco je testovaná do extrému, aby sa zabezpečilo, že obstojí v testoch moderných vodičov. Vďaka odborným znalostiam firmy Sparco na trhu s tuningom a pretekárskemu dedičstvu firmy OZ je rad zliatinových kolies Sparco dnes rovnako populárny ako v roku 1985, keď sa partnerstvo týchto firiem začalo. Všetky veľkosti a dizajny diskov Sparco viete dostať u nás na disky sparco disky sparco https://www.najdisky.sk/hlinikove-disky/sparco/. Tak neváhajte a ozdobte svoje auto sadou kvalitných a závodmi overených diskov talianskej závodnej firmy Sparco a cíťte sa ako víťaz WRC.