Máte chuť na trencin sex? Tak vzrušte svojho partnera. Sex nie je len o tom, že na to „vlietnete“ a bude pokoj.. sex sa jednoducho musí prežiť a na to je potrebná atmosféra. Pokiaľ neviete, ako máte partnera vzrušiť, tak práve ja vám môžem poskytnúť niekoľko jednoduchých rád, ktoré by vám mohli pomôcť.

s

Sexi bielizeň

Už ste sa niekedy pred svojim partnerom producírovali v spodnej bielizni, alebo napríklad iba nahá? Určite to môžete skúsiť. To by totiž malo zabrať a vášho partnera by to mohlo veľmi vzrušiť. Ja som to skúsila na môjho partnera a aj keď nemusí mať práve on sex každý deň, tak na neho to zafungovalo. Tak prečo by to nezafungovalo na vášho partnera, ktorý je pravdepodobne úplne rovnaký ako môj?

s

Romantická večera

Nie je to len o sexe, naozaj nie. Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, že láska prechádza aj žalúdkom? Skúste mu uvariť niečo dobré, napríklad partnerovo najobľúbenejšie jedlo. Určite ocenia, že sa snažíte a po jedle si spolu dáte peknú romantickú bodku v posteli a môžete pri tom treba sledovať aj film. A napodiv to pre vás bude aj krajšie, keď on uvidí, že máte snahu, a on sa zase môže snažiť pri ďalšej príležitosti. Občas je fajn urobiť si pekný romantický večer, len vy dvaja, s krásnym milovaním, filmom, jedlom a hudbou. A určite to tiež posilní váš vzťah. Ja si občas tiež so svojim priateľom romantický večer urobím, predsa len je to predsa byť niekedy len sami dvaja. A urobiť si to pekné, keď je tá možnosť. A tiež pôjdeme na nejaký relaxačný pobyt s priateľom, ktorý som nám zarezervovala, tak dúfam, že sa to aj priateľovi bude páčiť a že si to spolu poriadne užijeme, myslím si, že to bude krásne. Pobyt som objednávala na Zľavomate a je na dva dni s polpenziou a s neobmedzeným prístupom do wellness a vírivky, takže si naozaj odpočinieme a ja si konečne „dobijem baterky“, už sa nemôžem dočkať.