Prostata je orgán, ktorý niektorí znalci považujú za mužský bod G. Ak ju opatrne a šikovne začneme stimulovať, dráždiť a masírovať, je možné si dopriať veľmi intenzívne sexuálne zážitky. Pre niektorých z vás to môže byť emocionálne tabu a môžete mať pocit, že toto je predsa len už trochu veľa – dráždiť penis a trieť semenníky, prosím, ale samotnú prostatu, ukrytú v brušnej dutine? A ako, keď muži nemajú vagínu, ako to chcete urobiť? Tieto otázky si kladie mnoho zvedavých a hocikedy aj frustrovaných jedincov, pritom nevedia, o čo prichádzajú, a o čo sú ochudobnení.

masážny olej

Mužské análne robertky – jednou z možností, ako masírovať prostatu, napríklad pri masturbácii, je mužský análny stimulátor. Môžete to prevádzať buď klasickým análnym vibrátorom, alebo využiť špeciálne tvarované pomôcky. Má to však jednu nevýhodu, v prípade masturbácie by ste potrebovali ešte jednu ruku, aby bola masáž prostaty dokonalá. A pokiaľ si toto chcete dopriať pri hrátkach s partnerkou, musí pre to mať tiež pochopenie, a to nebýva vždy, pretože sa niektorým ženám vyslovene ekluje tento „mužský análny sex“.

masážny salón

Masáž prostaty od profesionálky – niečo iné je masáž prostaty v erotickom salóne. Tam si môžete užiť fantastickú rozkoš s dievčaťom, ktoré masáže vykonáva v rámci svojej profesionálnej činnosti. Iste vám nemusíme zdôrazňovať, že masérky sú dostatočne skúsené na to, aby dokázali navodiť uspokojivý zážitok, ťažko porovnateľný s vyššie uvedenými praktikami. Zároveň sa môžete pokochať masérkinou fyzickou krásou, prípadne aj jej empatickou osobnosťou.

Skúste to v kombinácii s pupkom – ak chcete prežiť veľmi intenzívny celotelový orgazmus, požiadajte masérku alebo vašu partnerku, aby vám dráždila súčasne s prostatou aj stred pupku, napríklad bruškom prsta alebo dokonca hranou nechtu. Pupok je s prostatou a genitáliami energeticky prepojený a jeho stimuláciou sa veľmi zosilňuje orgastický zážitok.